İstanbul Üniversite Gezileri

İstanbul Üniversite Gezileri ve Etkinlikler

Bir çoğumuz üniversite gezilerinin sadece o üniversitede okuyan öğrencilerin gidebildiğini düşünüyor. Ancak durum sanıldığından biraz daha farklı. Her üniversitenin kendi gezi kulübü düzenledikleri tüm gezilere çoğu zaman dışarıdan da insanların katıldığını ve bu durumun gayet normal olduğunu belirtiyorlar. Geziye katılmak için öğrenci olmak gibi bir zorunluluğun olmadığını ve hatta yaşın bile önemli olmadığını söylememiz en doğrusu olur. Üniversitelerin düzenledikleri tüm gezilere gezi ücretini ödeyerek katılmak mümkün.

Düzenlenen bu geziler genelde üniversitelerin sosyal medya hesaplarında veya web sitelerinde duyuruluyor. Ancak bu kadar çok üniversite ve gezi etkinliğinin olduğu bu büyük şehir İstanbul’da iş yoğunluğunu da hesaba katarsak bunları takip etmek neredeyse imkansız. Bunları göz önünde bulundurduğumuzda biraz karamsarlığa düşebilirsiniz ancak didikle burada devreye girerek abonelerimize tüm bu gezileri bildirmekle kalmıyor bu gezilere indirimli olarak katılmanıza imkan sağlıyor. Didikle üzerinden gittiğiniz bu gezilerde avantajlı olduğunuzu her açıdan hissettirecek olan bu kampanyalarımız sizlere İstanbul’daki neredeyse tüm Üniversite gezilerine katılmanıza olanak sağlıyor.

Sadece geziye katılmak isteyen insanlar için değil aynı zamanda gezi düzenleyen ve düzenledikleri bu geziler ile daha fazla insana ulaşmak isteyen organizatörlerin de didikle ile bir çok avantajı bulunuyor. Ücretsiz olarak didikle üzerinden İstanbul üniversite gezileri olarak etkinlik oluşturarak yüzlerce didikle kullanıcısına üniversite gezisi için bilgilendirme yapabiliyor.

Kısacası sık sık düzenlenen İstanbul üniversite gezilerine katılmak aslında sanıldığından çok daha kolay ve zahmetsiz. Genelde öğrencilerin tercih ettiği bu geziler hem daha uygun fiyatlı oluyor hem de daha eğlenceli. Yeni insanlarla tanışabileceğiniz ve yeni arkadaşlar edinebileceğiniz bu geziler hemen hemen herkes için İstanbul’un yoğun şehir hayatından biraz uzaklaşabilmek için bir fırsata dönüşüyor. Aynı zamanda İstanbul üniversite gezilerine katılanlar yine yüzlerce kampanyalardan faydalanarak her açıdan kazanıyorlar. Öğrencilerin sık sık düzenlediği ve keyifli geçtiği özellikle açık alan gezileri ve müze gezileri kültürel açıdan da sizlere pek çok fayda sağlayacak. Günübirlik gezilerin yanında otel konaklamalı gezilerinde bulunduğunu hatırlatmak isteriz. Size en uygun geziyi seçerek istediğiniz üniversitenin gezisine didikle sayesinde kolayca katılabilirsiniz.

Comments

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • chat
    Yorum ekle